Zaznacz stronę

Seks może być przyjemny nawet po 60. roku życia. Wejście w wiek senioralny nie oznacza bowiem, że trzeba zrezygnować ze współżycia. Namiętność w sypialni może gościć zawsze. Wystarczy jedynie zadbać o libido. Pomoże w tym preparat z zawartością sildenafilu.

  1. Erekcja to nie problem!
  2. Sildenafil skutecznym środkiem na potencję

Współżycie po 60. roku życia może być równie przyjemne i udane jak u młodszych osób. Niestety, panowie w tym wieku często skarżą się na problemy z potencją, które uniemożliwiają im odbycie satysfakcjonującego stosunku. Jeśli jednak sięgną po środki na libido takie jak Kamagra, znów będą w pełni aktywni seksualnie.

Erekcja to nie problem!

U mężczyzn po 60. roku życia dochodzi do gwałtownego obniżenia poziomu testosteronu. Hormon ten jest odpowiedzialny między innymi za poziom libido – im jest go więcej, tym większa sprawność seksualna i popęd. Dodatkowo u starszych panów pojawiają się liczne schorzenia cywilizacyjne. Za utrudnione osiąganie wzwodu zwykle odpowiedzialne są nadwaga i otyłość, cukrzyca, miażdżyca oraz choroby serca. Leczenie tych chorób oraz stosowanie leków na potencję sprawia, że znów można cieszyć się seksem.

Co ważne, preparaty takie jak Kamagra można stosować podczas przyjmowania większości leków. Jeżeli ma się wątpliwości, co do ich łączenia z różnymi farmaceutykami, powinno się zasięgnąć porady lekarza. Lekarz wskaże, czy możliwe jest bezpieczne przyjmowanie sildenafilu, który jest jednym z najskuteczniejszych środków na erekcję.

Sildenafil skutecznym środkiem na potencję

Po około godzinie od przyjęcia Kamagry możliwe jest osiągniecie i utrzymanie erekcji przez cały czas trwania stosunku. Członek wypełnia się krwią dzięki temu, że sildenafil rozkurcza naczynia krwionośne i usprawnia przepływ krwi. Dzięki temu nawet po 60. roku życia można regularnie współżyć.