Zaznacz stronę

Gdy współżycie jest niemożliwe z powodu braku erekcji, mężczyzna cierpi podwójnie. Z jednej strony odczuwa frustrację z powodu obniżonej potencji, z drugiej – wstydzi się swojej słabości przed partnerką. Istnieje jednak prosty sposób, by raz na zawsze zapomnieć o problemach z erekcją. Wystarczy siegnąć po preparaty takie jak Kamagra. Sprawdź, z czego wynika ich skuteczność.

1. Przyczyny problemów ze wzwodem

2. Jak działa Kamagra?

Problemy z libido mogą pojawić się w każdym wieku. Cierpią na nie panowie w podeszłym wieku oraz młodzi mężczyźni w sile wieku. Walka z obniżoną potencją jest jednak prosta. Wystarczy sięgnąć po dostępne bez recepty preparaty takie jak Kamagra.

Przyczyny problemów ze wzwodem

Przyczyny obniżonej potencji są zróżnicowane. Przede wszystkim upatruje się ich w złym stanie zdrowia. Mężczyźni cierpiący na cukrzyce, miażdżycę, choroby serca oraz inne schorzenia cywilizacyjne często nie mogą osiągnąć wzwodu. Ponadto brak erekcji dokucza panom w podeszłym wieku z powodu spadku poziomu testosteronu. Młodzi panowie mają natomiast problemy z libido związane z nadmiernym stresem, niezdrowym trybem życia i przemęczeniem.

Jak działa Kamagra?

Kamagra jest preparatem, który działa rozkurczająco na naczynia krwionośne. Dzięki temu do ciał jamistych w penisie dociera więcej krwi, co sprawia, że osiągnięcie erekcji znów jest możliwe. Co ważne, do wzwodu dochodzi jedynie w przypadku, gdy mężczyzna jest pobudzony seksualnie. Erekcja nie wystąpi zatem przypadkowo, powodując pojawienie się krępującej sytuacji w towarzystwie.